Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

W tak trudnej chwili dla każdego z nas, jaką jest odejście bliskiej osoby Zakład Usług Pogrzebowych "CHEOPS" otacza opieką rodzinę zmarłego, pomagając jej we wszystkich formalnościach związanych z pogrzebem.

W obecnej formie i w obecnej siedzibie firma istnieje od 1997r., ale doświadczenie w działalności sięga końcówki lat 80, działalność w branży pogrzebowej właściciela zaczęła się ,kiedy pracował w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Głubczycach.

Biuro nasze świadczy kompleksowe usługi związane z organizacją pogrzebów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Głubczycach ul.Sobieskiego 25.

Swoje usługi świadczymy profesjonalnie z uszanowaniem i respektowaniem uczuć i przekonań religijnych. Zapewniamy dyskrecję w realizacji zleceń.

 

Dostosowujemy się do możliwości finansowych każdego Klienta Pogrzeb jest jednym z podstawowych religijnych i moralnych obowiązków wobec zmarłego człowieka. Forma ceremonii pogrzebowej zależy od wyznawanego światopoglądu osób organizujących pogrzeb, rzadziej od woli zmarłego. Pogrzeb jest formą rozstania się mającą na celu okazanie szacunku dla pochowanej osoby i pożegnanie się ze zmarłym. W kulturze europejskiej tradycyjną formą pożegnania jest towarzyszenie trumnie ze zmarłym w kondukcie żałobnym w drodze na cmentarz, miejscu złożenia trumny. Podejmujemy się opieki nad ciałem zmarłego, oferujemy transport, kosmetyki, wieńce, tabliczki, nekrologi, kremację ciał, prowadzenie ceremonii pogrzebowych i opiekę nad grobami.